Dinsdag

Tip: scroll van rechts naar links om de hele tabel te zien

Aanvangstijden Niveau Trainer(s) Info
  OCHTEND    
09.00 - 10.30 Sportief Wandelen Flora Jonkman flora.jonkman@argoatletiek.nl
       
09.15 - 10.30 Recreanten Henk Lubberdink henk.lubberdink@argoatletiek.nl
       
  AVOND    
19.15 - 20.30 Sportief Wandelen Paul Willekens paul.willekens@argoatletiek.nl
  Training gericht op het verbeteren of in stand houden van uithoudingsvermogen/duur, kracht, beweeglijkheid.Samen in beweging komen en blijven.

deelnemers moeten als minimaal wandelniveau ongeveer 5 km in een uur kunnen lopen.
   
19.30 - 20.45 Recreanten Bas Waterham bas.waterham@argoatletiek.nl
  In deze groep loop je wekelijks samen met 35-40 andere lopers. We zijn een groep recreatieve lopers waarvan de meesten 2 en een enkeling 3 keer per week trainen. Het aantal vrouwen is wat groter dan het aantal mannelijke lopers. De leeftijd zal gemiddeld 40 zijn, globaal tussen de 25 en 60, met een paar uitschieters naar 70 +. Elk jaar doet een flink aantal lopers mee aan een paar leuke wedstrijden over afstanden van 5-10 en af en toe 15km of zelfs een halve of hele marathon. In de zomertijd zijn we meestal in het bos te vinden,’s winters meestal op de atletiekbaan voor de nodige intervaltrainingen en 1 keer in de drie weken een duurloop buiten de baan.

Je moet al wel een 5 km aan één stuk kunnen lopen, in een tijd tussen de 25 en 35 minuten. In een kerntraining op de baan is de omvang meestal tussen de 4 (kort intensief) en 6 kilometer (lang intensief). Buiten de baan loop je totaal al snel 8-9 km. Voor lopers die pas enkele maanden bezig zijn is er op dinsdagavond een groep om 20:00 uur waar de instroom wat makkelijker zal gaan.
   
19.30 - 21.15 Wedstrijdgroep Joeri Voltman joeri.voltman@argoatletiek.nl
06-20122592
0314-334484
       
19.45 - 21.00 Recreanten Andries Centen    andries.centen@argoatletiek.nl
  Het gezamenlijk naar een wedstrijd toe werken. Dit gebeurt door een afwisselend programma aan te bieden van interval trainingen. Eén keer in de maand gaan we van de baan af. Het loopplezier en blessurevrij blijven staan voorop.

Deze groep is in 2014 begonnen als een Start To Run groep. Ze hadden er allemaal veel plezier in, dat ze gezamenlijk door gingen. Het niveau van de groep ligt op de 5 km tussen de 25 minuten en 38 minuten. Elke atleet krijgt zijn eigen tijden door wat hij/zij moet lopen op een interval training. De groep traint twee 2 keer bij Argo op de dinsdag avond en zaterdag morgen. En één keer voor hun zelf.
Trainingsgroepen Overzicht